KURUMSAL

1985 yılında kurulmuş olan firmamız sektöre halı imalatı yapmak üzere başladı.

Firmamız sonraki süreçte farklı sektörlerde faaliyet göstermeye devam etmiştir, 2015 yılında Akuteks Plastik olarak tekstil ve plastik hizmetini de bünyesine katarak yoluna devam etmiştir. 2016 yılında büyümeye devam eden firmamız Akuteks ve Aber markasıyla yurtiçi ve yurtdışı pazarını da büyütmeye devam etti.

Akuteks Plastik günümüzde; Rusya, Ukrayna, Romanya, Amerika, Fas, İspanya, Arnavutluk, Makedonya, Azerbaycan, Gürcistan, Yunanistan, Polonya, İsveç, Arabistan, Çek Cumhuriyeti, İran ve Ermenistan ülkelerine direk ihracat yapmaktadır.

Kalite ve koşulsuz hizmet anlayışı ile gelişmesine devam eden Akuteks Plastik, tasarımdan üretime kadar olan tüm aşamaları profesyonel ekibiyle hazırlayıp, son kontrolleri yapıp satışa hazırlamaktadır. Gelecek yıllarda piyasanın en güçlü ve prestijli firması olmayı hedefleyen Akuteks Plastik, ülkemizin en iyi plastik ve tekstil firması adayıdır.

Firmamız, konusunda en deneyimli yönetici ve mühendis kadrosuyla geleceğe yönelik olarak çalışmalarına devam ederken, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Estetik, modern ve özgün dizayn, kalite, müşteri memnuniyeti Akuteks markasını pazardaki konumlandırmasında temel değer olacaktır.

ÜST